Kejohanan Olahraga MSSM 2011 - Keputusan Hari Pertama MSSM Results Day 1 PM

>> May 21, 2011

Malaysian School Sports Council (MSSM) Track and Field Championship 2011. Kejohanan Olahraga Majlis Sukan Sekolah-Sekolah Malaysia (MSSM) 2011, Ipoh, Perak.

First day results (May 20, 2011 - afternoon session) :

RESULTS: DAY 1 AM, DAY 1 PM, DAY 2 AM, DAY 2 PM, DAY 3 AM, DAY 3 PM, DAY 4 AM, DAY 4 PM, DAY 5



PENTATHLON WOMEN OPEN
Event 3 - Shot Put
1        NURHAQIRAH BINTI SUHAIMIMELAKA8.05 m 403 (1242) 
2
YUSMANITA BINTI RAHIMTERENGGANU7.47 m 365 (1428) 
3
NURUL AMYZURA BT JAMILJOHOR7.38 m 359 (1297) 
4
GOH SIEW LENGPERAK6.97 m 333 (1348) 
5
MICHELLE YEOH JIA VERNSELANGOR6.39 m 296 (1410) 
6
THAM YI YIN        W.PERSEKUTUAN              6.35 m 294 (1195) 
7
HANIM BINTI MOHD ASRIPERAK5.69 m 252 (1082) 
8
EMELIA ENYLA AK GELENSARAWAK5.66 m 250 (1282) 
9
ZALIKHA BINTI ZAINOLPERLIS5.49 m 239 (1171) 
10
ZOLYN ZULAIQHA BT MOHD FAUDZIKEDAH4.52 m 178 (1315) 
-
NURUL HAIZATUL SYADAH BINTI ZAKARIAPAHANGDNS DNS 
-
NATASHA ADLIN BINTI MANSORPAHANGDNS DNS 
-
NORHAWA BT MOHDPULAU PINANGDNS DNS 

DISCUS THROW M18
1         MUHAMMAD IRFAN BIN SHAMSHUDDINNEGERI SEMBILAN44.72 m 
2
TENG HOU ANNSARAWAK43.27 m 
3
MOHD FIRDAUS BIN JAMENPERAK42.46 m 
4
TANG ZHI MIN               W.PERSEKUTUAN                   42.46 m 
5
LAU SII WEISARAWAK41.30 m 
6
SHEIKH IBRAHIM B NOOR MOHAMEDKEDAH39.00 m 
7
JEROME CHONG TZE LOONGSABAH38.05 m 
8
ZUL ISMADI ADAM BIN AHMADPERAK37.05 m 
9
ONG CHIN YONGSELANGOR36.41 m 
10
DANIE HASBULLAH BIN MOHD RAZISELANGOR33.66 m 
11
GORDON GABRIEL MOINJILLABUAN28.30 m 
12
RIZHAN B RAJMIKEDAH26.07 m 
-
MOHD KHAIRI BIN HARUNPERLISDNS 

HIGH JUMP F18
1         SHANDYIANI A/P MAHENDRANSELANGOR1.63 m 
2
PUTERI NUR LIYANA BT MEGAT ABD HAJATKEDAH1.55 m 
3
YAP SEAN YEE             W.PERSEKUTUAN                  1.55 m 
4
GLANTI AK FRANCISSARAWAK1.50 m 
5
NOR SYAFIZA BINTI ADNANPERAK1.45 m 
6
CHE NAJWA SHAZLIN BINTI CHE JUSOFTERENGGANU1.40 m 
7
ONG KE HUIPULAU PINANG1.40 m 
-
HO YING HUEIJOHORNM 
-
SIM VISUENPULAU PINANGDNS 

TRIPLE JUMP F15
1         NOOR SHAHIDATUN NADIA BT MOHAMAD ZUKIKEDAH12.15 m 
2
NUR SALWANA BINTI SALMANJOHOR11.21 m 
3
NURUL ATIQAH BINTI SUKURSABAH10.90 m 
4
NOOR AQILLA BINTI NASIMANSABAH10.48 m 
5
NURUL ATIKAH BT ABIDINTERENGGANU10.00 m 
6
NUR HIDAYAH BINTI HAMIZANPERAK9.98 m 
7
ERLYISIANA JHATTY AK BUMASARAWAK9.95 m 
8
TUAN NUR WAHIDA BT TUAN AZIZKELANTAN9.70 m 
9
NURIZATUL SYAHIRAH BT MOHD ASHARI        W.PERSEKUTUAN           9.44 m 
10
SITI NUR NABILA BINTI ZAMBERIJOHOR9.39 m 
11
IZZATUL AINN BINTI AZNANPAHANG9.19 m 
-
GOH SHER QINGW.PERSEKUTUANNM 

400M FINAL F15
1         ARIANA NURMINDA ARIFINSARAWAK59.76 s 
2
LAYALIA BINTI RAMELITERENGGANU59.93 s 
3
CHAN YI JINGJOHOR61.60 s 
4
SAIDATUL IZATTI BINTI SUHAIMIPERAK61.64 s 
5
FERANIKAH JOHNSABAH63.24 s 
6
NUR FARAHIN BT SALMANJOHOR64.44 s 
7
LOO WAI LING                            W.PERSEKUTUAN                                 64.45 s 
8
JOCELYN SAMSON VALLABOUYPERAK70.52 s 

400M FINAL M15
1          KU AMIR SYAZWAN B KU SHARIFKEDAH50.27 s RB 
2
LINGEASAN A/L SATHIAMOORTHI            NEGERI SEMBILAN                  50.68 s MRLK 
3
ABDUL SYAKUR BIN MAHADZERPERAK50.70 s MRLK 
4
BADRUL HISYAM BIN ABD MANAPMELAKA50.75 s 
5
SHAKIR ZUFAYRI BIN AZIZUL RAHMANPERAK51.59 s 
6
MOHD. SHAHIZZAD B. SHAHRAZI EDWINSARAWAK52.25 s 
7
MAHA DEVAN A/L KUMARAGURUW.PERSEKUTUAN53.01 s 
8
JEFFSON AK JANASARAWAK53.81 s 

400M FINAL F18
1         SHARIFAH SHATRAH BT RAZALIKELANTAN59.76 s 
2
FAZILA UMIRAH BINTI MAZLANTERENGGANU60.45 s 
3
HERMA NURUL AIN BINTI YUSOFTERENGGANU60.52 s 
4
EUGENIA ANAK EDWIN GALANSELANGOR61.12 s 
5
WONG PUI YEE                   W.PERSEKUTUAN                       61.22 s 
6
FARINAH BINTI BASIRIN @ RIASINSABAH61.81 s 
7
SITI NURSYAFIQAH IDAYU BINTI MALIMARSABAH61.98 s 
8
NORSHAFIKA BT RAMALIKEDAH62.04 s 

400M FINAL M18
1          MOHAMMAD ARIF ZULHILMI BIN ALETSARAWAK49.06 s 
2
REVIN A/L RAMUH          W.PERSEKUTUAN                  49.30 s 
3
BOVERN SUCHART ARROMRAKW.PERSEKUTUAN50.02 s 
4
MUHAMMAD IKHWAN SAFWAN BIN ZAINUDINTERENGGANU50.29 s 
5
DINESH AL KRISHNANKEDAH50.62 s 
6
MOHAMMAD SHAHROL NIZAM BIN MOHAMMADTERENGGANU50.94 s 
7
MOHD IQBAL NAIM BIN MAZALISELANGOR50.96 s 
8
MOHAMED FARHAN HAFSYAM BIN ZAHIDJOHOR51.47 s 

See Other Sessions - DAY 1 AM, DAY 1 PM, DAY 2 AM, DAY 2 PM, DAY 3 AM, DAY 3 PM, DAY 4 AM, DAY 4 PM, DAY 5

Post a Comment

ASIAN LEADERS (Men)

100m 9.91 Su Bingtian CHN, Madrid
200m 20.16 Xie Zhenye CHN, Osaka
400m 44.07 Abdalelah Haroun QAT, London
800m 1:45.65 Jinson Johnson IND, Guwahati
1500m 3:34.55 Sadik Mikhou BRN, Paris
5000m 13:01.09 Birhanu Yemataw BRN, Lausanne
10000m 27:38.16 Hassan Chani BRN, Maia
Mar 2:06.11 Yuta Shitara JPN, Tokyo
3000 Sc 8:22.00 Kosei Yamaguchi JPN, Abashiri
110mh 13.36 Ahmad Al-Mouaed KSA, Praha
400mh 46.98 Abderrahman Samba QAT, Paris
HJ 2.40 Mutaz Barshim QAT, Doha
PV 5.71 Xue Changrui CHN, Shanghai
LJ 8.47A Wang Jianan CHN, Guiyang
TJ 17.22 Dong Bin CHN, Eugene OR
SP 20.24 Tejinder Singh IND, Patiala
DT 68.85 Ehsan Hadidi IRI, Chula Vista CA
HT 78.18 Dilshod Nazarov TJK, Chorzow
JT 87.43 Neeraj Chopra IND, Doha
Dec 7948 Keisuke Ushiro JPN, Gotzis
20kmW 1:17:26 Eiki Takahashi JPN, Kobe
50kmW 3:44:25 Hiroki Arai JPN, Taichang
4x100m 37.85 Japan Team JPN, Osaka
4x400m 3:04.05 India Team IND, Gold Coast
RED = World Leader

STATISTICS

STATISTICS

ASIAN LEADERS (Women)

100m 10.99 Wei Yongli CHN, Resisprint
200m 22.73 Viktoriya Zyabkina KAZ, Almaty
400m 49.08 Salwa Eid Naser BRN, Monaco
800m 2:02.23 Manal Bahraoui BRN, Duffel
1500m 4:11.55 P.U Chitra IND, Guwahati
5000m 15:10.91 Rina Nabeshima JPN, Eugene OR
10000m 31:52.42 Mizuki Matsuda JPN, Yamaguchi
Mar 2:22.44 Mizuki Matsuda JPN, Osaka
3000 Sc 9:10.74 Winfred Yavi BRN, Monaco
100mh 13.08 Wu Shuijiao CHN, Shanghai
400mh 55.54 Aminat Odeyemi BRN, Goleniow
HJ 1.91 Nadzehda Dusanova UZB, Tashkent
PV 4.60 Li Ling CHN, London
LJ 6.64A Xu Xiaoling CHN, Guiyang
TJ 14.25 Olga Rypakova KAZ, Paris
SP 20.38A Gong Lijiao CHN, Guiyang
DT 67.03 Chen Yang CHN, Osterode
HT 75.02 Luo Na CHN, Halle
JT 67.69 Lu Huihui CHN, Halle
Hep 5898 Purnima Hembram IND, Guwahati
20kmW 1:26:28 Qieyang Shenjie CHN, La Coruna

Statistics


ARCHIVES

Copyright © 2009-2018, AdrianSprints.com . All Rights Reserved . Policy . Term of Use
Sports Top Blogs Sports blogs & blog posts Free Web Stats

Back to TOP